KARATE KALENDÁŘ . CZ 
Administrace - KARATE-KALENDAR.CZ

Základní informace

Server "KARATE-KALENDAR.CZ" je databáze vytvořená pro potřeby svazů karate registrovaných v České Unii Bojových Umění z.s. [ČUBU] Jedná se o evidenci UDÁLOSTÍ KARATE nejen v ČR. Účelem je vytvoření centrálního registru událostí karate a zajištění snazší hledání termínu pro pořadatele akcí, jako jsou národní poháry, krajské soutěže, školení, soustředění a jiné.

Zapojit se může každý kdo má chuť. Ať už je to závodník, trenér, pořadatel soutěží anebo člen odborné komise. Stačí se pouze zaregistrovat anebo akci přímo vložit do systému bez registrace. Každá taková akce/událost bude prověřena naším administrátorem a pokud se nebude jednat o duplicitu, jiného sportovního odvětví anebo spam bude zde uveřejněna.

Děkujeme za vaši pomoc ADMIN – KARATE-KALENDAR.CZ

Přidání údálosti bez registrace do systému
Formulář pro odeslání žádosti o registracI události karate bez nutnosti registrace. Bez registrace je ale možné pouze zadání minimálích dat bez možnosti editace, přiřazení ke krajskému svazu či záštitu ČSKe nad akcí a jiné.  
ERROR - Hlášení chyb

Vyskytla se na stránkách chyba? Prosím informujte o tom správce na e-mail webmaster@karate-kalendar.cz. Nejlépe print screen stránky (PrtSc) nebo popisem co jste dělali a co chybu způsobilo.

Děkujeme za vaší pomoc ADMIN - KARATE-KALENDAR.CZ